Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Şirket Politikası

Sektör tecrübemizi üretimimize yansıtarak, ürünlerimizi kaliteli ve hijyenik koşullarda üretir, kaliteli üretim ve hammadde kullanma anlayışı ile hareket ederiz.
Ürünlerimiz çok çeşitlidir ve müşteri ihtiyaç ve talebine göre esnek üretim anlayışını benimseriz. Üretim miktarımız ve ürün çeşidimiz ne olursa olsun, kalite anlayışımız esastır ve tam zamanında teslim prensibine göre çalışırız. Müşteri memnuniyeti her koşulda önceliğimizdir.

Ürünlerimizi titizlikle üretir, kalite kontrolü her aşamada uygularız. Hijyen koşullarına her aşamada dikkat eder ve en üst düzeyde sağlarız. Ekibimizi sürekli destekler ve her konuda eğitim alarak gelişmelerine olanak sağlarız. Üretimde, hizmette ve her aşamada gelişim, değişim ve kaliteyi sürekli kılma prensiplerine göre hareket ederiz.

İş güvenliğine tüm detaylarıyla uyarız. İş güvenliği ve işçi sağlığı vazgeçilmezimizdir. Sektördeki iş tecrübemiz bu konudaki kazaların önlenmesi, sağlığın korunması uygulamalarımıza destek verir.

İş sağlığı ve güvenliği (ISG) politikamız, yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi ve ISG yönetiminin ve ISG performansının sürekli iyileştirilmesi için bir taahhüt içerir ve en azından yürürlükteki ISG mevzuatına ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uyulacağı taahhüdünü içerir.

Kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik istikametini destekleyen, kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için çalışırız. Bu amaçla kalite politikamızın;

· Dökümente edilmiş bilgi olarak var olması ve sürekliliğinin sağlanması,
· Kuruluş içerisinde duyurulması (eğitimler, asılı olarak bulundurmak vb) anlaşılması ve uygulanması,
· Web sitemiz üzerinden ilgili tarafların erişimine uygun şekilde açık olması,
· Kalite yönetim sisteminin, bu standardın şartlarını karşılamasının güvence altına alınması,
· Kuruluşun tamamında müşteri odaklılığın teşvik edilmesinin güvence altına alınması,
· Kalite yönetim sistemindeki değişiklikler planlanır ve uygulanırken, kalite yönetim sisteminin bütünlüğünün güvence altına alınması,
· Çevreyi korumak, kuruluşun uygunluk yükümlülüklerini yerine getirmek ve çevre performansını artırmak için çevre yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi,
konularında çalışmalar yapar ve şirket politikalarımızı bunlara göre düzenleriz.

AMAÇLAR
· Üretim kapasitemizi artırmak
· Ürün çeşitlerimizi artırmak
· İstihdam kapasitemizi artırmak
· Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak
· Kalite süreçlerinde ilerlemek
· Van ve yakın çevresinde pazar payımızı artırmak
· Yurt dışı pazarlara ihracat yapmak

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0432) 216 6 098

Copyright © 2018 | Web Sitemiz Tasdix ile Tasdiklenmiştir | Her Hakkı Saklıdır.
Top